САЛОН «КАМІНИ HARK»

Официальный представитель компании HARK в Украине!

45-летний опыт и высокий профессионализм сотрудников завода «HARK», Германия, сделали компанию европейским лидером среди производителей каминов, печей и приборов отопления.

Немецкое качество HARK

ДРОВ’ЯНІ печі і каміни HARK отримали заслужене визнання далеко за межами Німеччини – Харк був нагороджений Золотою медаллю Всесвітньої виставки винаходів (Женева, 2010) за внесок у розвиток енергозбереження та охорони навколишнього середовища.

Печі, камінні портали і декоративні каміни HARK можна знайти в будинках наших клієнтів по всьому світу.

Торгова мережа камінів і печей «ХАРК» охоплює більше 70 салонів і 100 представництв тільки Німеччини. Висока німецька якість HARK відома не перший рік в Україні.

Суворе дотримання технологічних процесів, терміни доставки, максимальне врахування побажань клієнтів зміцнюють репутацію компанії.

Виготовлення камінів, створення плитки або обробка мармуру – кожен співробітник «ХАРК» досконально знає свою справу. Професіоналізм є основою філософії бренду «Харк». У розпорядженні покупців – тисячі стандартних моделей камінів і печей. Всі каміни, печі і мармурові портали можна замовити в різних плануваннях, формах і з максимальним урахуванням побажань замовника. Все вирішується тільки на ваш смак.
Завітайте до нашого фірмового камінного салону в Україні, за адресою: м. Київ, вул.

Тільки найкраще чекає на вас тут!

25000
ПРОИЗВОДСТВО, м2
1100
СОТРУДНИКОВ
1000
МОДЕЛЕЙ, более
70
ОФИСЫ
46
ЛЕТ НА РЫНКЕ
8
ЗАВОДОВ

Заводы HARK в Дуйсбурге

Виробничо-складська площа тільки в Дуйсбурзі становить понад 25 000 м2. Виробляє будівельні компоненти для більш ніж 1000 стандартних моделей. У сучасній майстерні облицювання для камінів і кахельної печі створюється з суворим дотриманням норм і стандартів якості.

НАШ САЛОН В КИЕВЕ

Большой ассортимент

Більше 30 моделей камінних вставок, печей

Услуги

і камінів Монтаж і дизайн послуг

Продажа товаров

Камінні аксесуари і комплектуючі

Консультации

Консалтинг і вибір обладнання Список

СМОТРИТЕ НАШИ ОБЗОРЫ НА КАНАЛЕ HARK

Последние видео на канале HARK

На нашем YouTube-канале вы найдете ответы на возникшие вопросы, обзоры топок, каминов, советы и другую полезную информацию.

Производство изразцов

Эксплуатация камина - ошибки!

КАТЕГОРИИ ТОВАРОВ

Все категории Вы можете посмотреть на странице МАГАЗИНА