САЛОН «КАМІНИ HARK»

Офіційний представник HARK в Україні!

45-річний досвід та високий професіоналізм співробітників заводу «HARK», Німеччина, зробили компанію європейським лідером серед виробників камінів, печей та приладів опалення.

Німецька якість HARK

Дров’яні печі та каміни  HARK отримали заслужене визнання далеко за межами Німеччини – за внесок у розвинення енергозбереження та захист екології компанія HARK була відзначена  Золотою Медаллю  Всесвітньої  «Виставки Винаходів»  (Женева, 2010).

Топки, камінні портали та  декоративні каміни  HARK можна зустріти у будинках наших клієнтів по всьому світу.

Торгова мережа камінів і печей «HARK» охоплює понад 70 салонів і 100 представництв лише Німеччини. Висока німецька якість HARK відома вже не перший рік і в Україні.

Суворе дотримання технологічних процесів, термінів поставок та максимальний облік побажань клієнтів зміцнюють репутацію компанії.

Виготовлення камінів, створення плитки або обробка мармуру – кожен співробітник «ХАРК» досконально знає свою справу. Професіоналізм є основою філософії бренду «Харк». У розпорядженні покупців – тисячі стандартних моделей камінів і печей. Всі каміни, печі і мармурові портали можна замовити в різних плануваннях, формах і з максимальним урахуванням побажань замовника. Все вирішується тільки на ваш смак.
Завітайте до нашого фірмового камінного салону в Україні, за адресою: м. Київ, вул.

Тільки найкраще чекає на вас тут!

25000
ВИРОБНИЦТВО, м2
1100
СПІВРОБІТНИКІВ
1000
МОДЕЛЕЙ, більше
70
ОФІСИ
46
РОКІВ НА РИНКУ
8
ЗАВОДІВ

Заводи HARK у Дуйсбурзі

Виробнича та складська площа тільки у місті Дуйсбурзі становить понад 25000 м2. Тут виготовляються будівельні комплектуючі для більш ніж 1000 стандартних моделей. У сучасному цеху створюються облицювання для камінів та кахельних печей з точним дотриманням норм та стандартів якості.

НАШ САЛОН В КИЄВІ

Великий асортимент

Більше 30 моделей камінних вставок, печей

Послуги

і камінів Монтаж і дизайн послуг

Продаж товарів

Камінні аксесуари і комплектуючі

Консультації

Консалтинг і вибір обладнання Список

ДИВІТЬСЯ НАШІ ОБГЛЯДИ НА КАНАЛІ HARK

Останні відео на каналі HARK

На нашому YouTube-каналі ви знайдете відповіді на питання, огляди топок, камінів, поради та іншу корисну інформацію.

Производство изразцов

Эксплуатация камина - ошибки!