HARK
ПІВСТОЛІТТЯ ЯКОСТІ
КАМІНІВ ТА ПЕЧЕЙ
З 1971 року компанія HARK символізує ідеальні камінні топки. Це понад 50 років історії компанії, ідей та бачень.

31 000 М²

площ у 62 камінних студіях

1 МІЛЬЙОН

проданих камінів

ПОНАД 400

співробітників в Німеччині

ПОНАД 50 РОКІВ

досвіду в камінобудуванні

ВСЕ ІНШЕ ПРОСТО ВОГОНЬ

КАМІНИ ТА ПЕЧІ ВІД HARK

Традиційна майстерність так само важлива для HARK, як і дослідження орієнтованих на майбутнє рішень і технічних інновацій у будівництві камінів. Результатом є унікальна різноманітність високоякісних печей і камінів, які ви можете налаштувати індивідуально та таким чином адаптувати до своїх вимог.

1971

ПОЧАТОК ІСТОРІЇ

Більшу частину часу засновник компанії Вернер Харк був рушійною силою компанії та брав активну участь у її подальшому розвитку. Протягом багатьох років він зробив HARK лідером ринку та продовжує його розширювати.
Про Hark hark 19731 - Камины HARK
1973

Перше місце розташування компанії в Дуйсбурзі

Про Hark hark hauptverwaltung duisburg1 - Камины HARK
1998

Переїзд до нового головного офісу

Про Hark hark grossausstellung duisburg1 - Камины HARK
2003

Відкриття великої виставки з понад 400 експонатами

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ HARK

Компанія HARK була заснована навесні 1971 року в Дуйсбурзі-Рейнгаузені. Сьогодні ми втілюємо мрії про каміни в життя по всій Німеччині з більш ніж 60 студіями продажу та багатьма базовими дилерами в Німеччині та інших європейських країнах. У кожній з 16 федеральних земель Німеччини ви знайдете принаймні одну камінну студію HARK, зазвичай навіть декілька.

Однією з перших віх є будівництво першого виробничого цеху та торгової виставки площею понад 6500 квадратних метрів у Дуйсбурзі-Рейнгаузені в 1973 році. Там, де спочатку продавалися в основному електричні кахельні печі, швидко розвинувся процвітаючий бізнес з камінами та кахельними печами. Усі ознаки вказують на зростання, і тому приблизно через 10 років у комерційній зоні Mevissen будуються нові виробничі та складські приміщення, які протягом наступних десятиліть регулярно розширюються, щоб задовольнити постійно зростаючий попит. Уся виробнича та складська площа на головному місці в Дуйсбурзі зараз становить понад 25 000 квадратних метрів.

ПІЧНІ КАХЛІ РУЧНОЇ РОБОТИ ВЛАСНОГО КАФЕЛЬНОГО ЗАВОДУ

У 1990 році HARK придбав фабрику плитки у Візау в Баварському лісі, одному з історичних центрів німецької керамічної промисловості. Відтоді більшість нашої керамічної плитки виробляється там відповідно до суворих стандартів у традиційній ручній роботі. Комплексний процес виготовлення кожної плитки складається з до 30 робочих кроків. Використовується тільки натуральна сировина з регіону, ніякої хімії. Власне виробництво плитки дозволяє нам пропонувати плитку незмінно високої якості та унікальної кольорової гами.

НАЙБІЛЬША ВИСТАВКА КАМІНІВ У НІМЕЧЧИНІ

Наприкінці 1990-х років із будівництвом нового головного офісу в Дуйсбурзі-Рейнгаузені сюди переїхала унікальна виставка площею близько 1000 квадратних метрів. У 2003 році HARK відкрив найбільшу в Німеччині виставку камінів прямо біля головного офісу з унікальним розмаїттям мармурових камінів, кахельних печей і печей на дровах різноманітних форм і кольорів. Близько 400 камінів виставлені на двох поверхах і 2500 квадратних метрів. Виставка також показує, що каміни мрії завжди потребують індивідуального підходу. Вернер Харк зрозумів це з самого початку і тому зосередився на індивідуальних рішеннях, які базуються на потребах і досі характеризують наш асортимент сьогодні.

ІНВЕСТИЦІЇ В ЧИСТЕ МАЙБУТНЄ

Каміни HARK завжди не тільки розставляли візуальні акценти, але й вміли знову і знову переконувати передовими технологіями. Ще в 1980-х роках, коли відкриті неефективні каміни все ще були нормою, HARK зробив ставку на каміни та кахельні печі з чавунними нагрівальними вставками. Це суттєво зменшує споживання деревини та стабільно збільшує виробництво тепла.

Постійний подальший розвиток екологічно чистих нагрівальних вставок і печей завершився у 2008 році розробкою технології спалювання ECOplus із інтегрованими керамічними фільтрами тонкого пилу у співпраці з інститутами Фраунгофера в Штутгарті та Дрездені. Каміни та печі з цією технологією вражають показниками дрібнодисперсного пилу, які значно нижчі від законодавчих вимог, а також дуже високою ефективністю в поєднанні з надзвичайно низьким споживанням ресурсів.

ЧИСТЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ ОПАЛЕННЯ

КАМІНИ HARK З ECOPLUS