Статті

Thermoblock – теплові накопичувачі для камінів і печей

Thermoblock

В останні роки, все більше зростає попит на більш економічне і екологічне альтернативне опалення, і зокрема на каміни і печі . Але особливість їх у тому, що постійне тепло і затишок вони дають лише в процесі горіння палива, а тепло виділяється через скло камери згоряння і корпус швидко розсіюється після загасання. Тому, ефект тепловіддачі від каміна, після загасання рідко, триває більше години. Саме з цієї причини, щоб отримати максимально тривалий ефект опалення від каміна або печі, компанією Hark була розроблена система Thermoblock .

Суть системи полягає в тому, що у верхній частині, над димозбірником встановлюються теплонакопичувачі Thermoblock. Димові гази, що проходять через димозбірник, нагрівають їх і тепло акумулюється. За рахунок цього, досягаються наступні переваги:

  • Рівномірний, тривале виділення тепла після загасання вогнища
  • Корисний для здоров’я спектр теплового випромінювання 
  • Постійна температура протягом усього процесу тепловіддачі

Теплонакопительні елементи мають масу до 150 кг, і можуть ефективно віддавати тепло до 12 годин. Дана система зустрічається в багатьох кахельних печах і камінофенов, в модельному ряду компанії Hark.

Thermoblock - теплові накопичувачі для камінів і печей Thermoblock 06 2016 1 2 - Каміни HARK

Купити піч камін з системою Thermoblock в Києві, а також замовити монтаж і установку димоходу, можна відвідавши фірмовий салон Hark на вул. Гетьмана 10