Статті

Розпалювання каміна: правила і рекомендації

Как разжечь камин

Перше Розпалювання каміна

Отже Ви вже пройшли найважливіші етапи вибору і установки каміна, тепер перед вами чекає черговий короткий, але дуже відповідальний етап – перше розпалювання каміна. Дана процедура повинна обов’язково проводиться установниками, по завершенню установки і в присутності замовника, щоб перевірити якість виконаних робіт і виключити, або усунути будь-які похибки якщо такі мали місце при монтажі, або підключення до димоходу . Все це є стандартною частиною гарантійного обслуговування при введенні в експлуатацію нового каміна або печі.

Який порядок дій при першому розжиге?

Нижче наведені основні рекомендації та поради для використання при первинній розпалюванні Вашого нового каміна:

  1.  Ознайомитися з керівництвом по установці і експлуатації.
  2. Все не прикріплені комплектуючі повинні бути встановлені на своїх місцях, не повинно залишатися «зайвих» деталей
  3. Переконатися що в зольному ящику немає сторонніх предметів (рукавичок, інструментів, деталей і т.д.)
  4. Жароміцний лак буде обпалюватися і укріпляти якраз в процесі першого розпалювання, тому щоб уникнути прикипання ущільнювача дверцята її не слід повністю закривати.
  5. Запах в процесі випалу лаку є нормою і нешкідливий для людини.
  6. Під час розпалу камін повинен знаходиться під постійним наглядом протягом усього процесу.

Також слід пам’ятати що перший і всі наступні використання каміна повинні проводиться виключно якісними, добре просушеними  дровами з низьким вмістом смол і вологи . Не варто нехтувати перевірочної розпалюванням каміна, це дозволить краще оцінити теплові та візуальні характеристики вже готового приладу.

 Де купити хороший камін?

Якщо Ви все ще на етапі вибору і планування інтер’єру, то отримати грамотну консультацію, підібрати і  купити камін в Києві,  а також замовити якісну  установку «під ключ»  кваліфікованими майстрами Ви зможете відвідавши фірмовий салон Hark