Статті

Чавунна піч-камін, її переваги і недоліки

современная чугунная печь

Чавунний камін – міцність і довговічність

Індустрія камінів і печей багато чим завдячуємо своєю різноманітністю і сприйняттям у покупців саме чавуну, першому матеріалу використаного для створення топок з металу, і сучасних камінів закритого типу. Цей матеріал відмінно справляється з усіма завданнями необхідними для  камінної топки –  це стійкість до високих температур, відмінна теплова провідність, повільне охолодження.

Найбільш поширеним варіантом  чавунних печей  з яким стикалися раніше наші співвітчизники були звичайні буржуйки. Це були вкрай простого формату опалювальні пристрої, коефіцієнт корисної дії яких був далекий від оптимальних показників.

Сучасні печі з чавуну

З причини чисто економічних переваг більшість виробників відмовилися від виробництва камінних топок з чавуну на користь стали. Але у випадку з опалювальними печами чавун тільки зміцнив свої позиції. Сучасні чавунні печі виконані за технологією цільного лиття і часто покриваються жароміцним лаком. А що комплектуються керамічними тепловими накопичувачами такі печі стануть справжньою окрасою інтер’єру і відмінним опалювальним приладом для Вашого будинку.

5 Переваг чавунної печі

При підборі декоративно-опалювального приладу в будинок, важливо чітко розуміти які вимоги потрібні і якими технічними характеристики має володіти пристрій. Нижче наведені основні конкурентні переваги опалювальних печей з чавуну:

  1. Виробництво методом чавунного лиття забезпечує граничну довговічність приладу
  2. Сучасні мають ККД до 85%
  3. Можливість виробляти відносно малогабаритні печі
  4. Легкість в монтажі і установці, не вимагають зведення термокороба.
  5.  Більш швидке нагрівання і повільна віддача тепла в порівнянні зі сталлю

Єдиним же мінусом, про який варто згадати це більш висока вартість самого матеріалу.

Де ж вибрати і придбати німецьку чавунну піч?

При бажанні ознайомиться з широким асортиментом наявні продукції,  купити чавунну піч камін  високої якості за оптимальною ціною, а також замовити установку кваліфікованими фахівцями, то Ви зможете це зробити відвідавши фірмовий салонHark в Києві вул. В. Гетьмана 10